Absolwentka WSIiZ w finale konkursu 'Fresh Talent’ w Radiu ZET

Anna Szczygielska, absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie znalazła się w gronie 10 finalistek konkursu „Fresh Talent”, organizowanego przez Radio ZET. Glosy na Anię można oddawać do 2 listopada. Ustrzyki Dolne noclegi zapraszają.

W grudniu 2013 roku Anna Szczygielska jako studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej WSIiZ wystąpiła w uczelnianym konkursie „WSIiZ ma Talent”. Zajęła II miejsce. Teraz ma szansę na zwycięstwo w konkursie „Fresh Talent” Radia ZET i nagrodę 25 tys. zł.

– Aby wziąć udział w konkursie należało nagrać swoją wersję piosenki „I Say a Little Prayer” śpiewanej przez Kayah i Andrzeja Piasecznego – wyjaśnia Anna Szczygielska. Spośród nadesłanych utworów komicja konkursowa (Kayah, Andrzej Piaseczny oraz Marcin Wojciechowski) wybrała 10 wokalistek i 10 wokalistów, którzy od 24 października do 2 listopada walczą o głosy słuchaczy Radia ZET.

Aby zagłosować na Annę Szczygielską należy na stronie konkursu wybrać zakładkę FINALIŚCI, a następnie oddać głos na użytkownika aronaronski.