Apart House

Toruńska 18c/5
Gdańsk 80-747

Tel: 518 600 820

„Kamienice nad Motławą” to kompleks mieszkaniowy  w historycznym centrum miasta nad brzegiem rzeki Motławy w stylu gdańskich kamienic znakomicie wpisując się w zabytkową architekturę Starego Miasta.

„Apartament nad Motławą” to niezależne mieszkanie o pow. 45 m2, usytuowane na drugim piętrze, posiadające cichobieżną windę. Dbałość o wystrój wnętrza i pełne wyposażenie sprawiają iż nasz apartament zapewnia Gościom komfortowy pobyt.

Apart House oferuje Państwu:

– kompleksową obsługę i dostosowanie do potrzeb Klienta na najwyższym poziomie;
– intymność i prywatność;
– wyjątkowy klimat i atmosferę;
– komfort wypoczynku;
– bogate wyposażenie;
– oraz szeroki zakres usług dodatkowych pozostając do Państwa dyspozycji

Gdańsk urzeka przepiękną, zachwycającą architekturą i niecodzienną atmosferą. Od zawsze budził podziw i zachwyt gości głównie ze względu na jego bogactwo. Gdańska przyroda to również pięknie położone Zoo w Gdańsku, Opływ Motławy czy tajemnicza Wyspa Sobieszewska kryjąca pamiątki II wojny światowej. Warto też zobaczyć Górę Gradową. Na północy miasta nad Bałtykiem koniecznie odwiedzić trzeba Westerplatte i Twierdzę Wisłoujście.

Dlatego Gdańsk licznie i chętnie odwiedzany jest przez turystów z całej Europy, a ułatwiają to dogodne połączenia powietrzne, lądowe i morskie nawet z najodleglejszymi zakątkami.