Apartament Bosmański

Puck
ul. Nowy Świat 29/17
84-100 Puck

Zapraszamy serdecznie uroczego apartamentu mieszczacego się na I piętrze nowoczesnego budynku położonego nad samym brzegiem zatoki w Pucku (dzielnica Rozgard).
Budynek z windą i garażem podziemnym, miejscem na rowery i deski surfingowe.
Na dachu taras widokowy z miejscem do opalania i widokiem na panoramę Zatoki Puckiej.
Przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych (szerokie drzwi, winda).
Obiekt i teren wokół niego jest monitorowany przez agencję ochrony;
Wjazd do garażu i furtka – sterowane pilotem.
Posesją opiekuje się dozorca; jest ona szeroko ogrodzona, z własnym zejściem na kameralną plażę (kilkadziesiąt kroków) i placem zabaw dla dzieci.

Apartament o powierzchni około 38 m², składa się z:

  • dwóch pokoi ok. 20 m² i 9 m²
  • dużej łazienki,
  • przedpokoju,
  • tarasu – 5 m², z widokiem na Zatokę

Puck to bardzo piękna, spokojna miejscowość położona w województwie pomorskim, nad samą zatoką Pucką, między Władysławowem a Rewą. Jednym z piękniejszych budynków znajdujących się na Starym Rynku Pucku jest neogotycki, zbudowany z czerwonej cegły ratusz z XIX wieku. Obecnie ratusz jest siedzibą władz miejskich. Puck oferuje mnóstwo zieleni, atrakcji i zabytków. Jest to świetne miejsce do serfowania, opalania się oraz wszelkich zabaw nad wodą. 

Skansen w Nadolu obejmuje swoją ochroną XIX-wieczne zabudowania wiejskie. Jest to oddział Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy w Pucku. Zwiedzający mogą oglądać domostwo wraz z gospodarczymi zabudowaniami. Dom otoczony jest ogrodem kwiatowym. Będąc w pobliżu warto odwiedzić to miejsce.