Bokka i Oxford Drama

Już 11 lipca we Władysławowie zagrają Bokka i Oxford Drama. Koncert odbędzie się w ramach imprez sceny letniej we Władysławowie. Władysławowo noclegi zaprasza.

Oxford Drama to zespół założony na początku 2014 roku we Wrocławiu. Staramy się grać coś, co można zaszufladkować jako eksperymentalny pop. Sami nagrywamy i produkujemy swoją muzykę.

Bokka to polski zespół muzyki alternatywnej przynależący do wytwórni Nextpop. Trio przyjęło konwencję kamuflażu scenicznego, nie ujawnia swoich personaliów.

W tym roku odbędzie już III edycja koncertów organizowanych przez miejscowe Centrum Kultury, Promocji i Sportu pod hasłem „Letnia Scena Muzyczna”. Fani muzyki popularnej, rockowej, reggae, jaki i hip-hopu po raz kolejny będą mogli wysłuchać swoich ulubionych wykonawców.

Cykl imprez w ramach LSM rozpocznie 12 lipca występ grupy rockowej Piotra i Wojtka Cugowskich – BRACIA. 17 lipca na Promenadzie Światowida w Jastrzębiej Górze zagra polski wokalista reggae, dancehall, raggamuffin: MESAJAH, który wystąpi z zespołem Riddim Bandits oraz w towarzystwie niezwykłych chórzystek – I Grades. 26 lipca poświęcony będzie hip-hopowi, na placu przy Alei Żeromskiego wystąpią: KUBA KNAP, MIELZKY, DIOX & THE RETURNERS, ZEUS, BISZ/B.O.K. oraz VNM. 9 sierpnia natomiast znajdą coś dla siebie zwolennicy muzyki popularnej, znane i lubiane przez wielu hity zagra zespół LEMON. Na zakończenie III edycji Letniej Sceny Muzycznej 22 sierpnia już nie po raz pierwszy we Władysławowie zaśpiewa Kamil BEDNAREK, a tuż po nim raper MIUOSH.


Możliwość komentowania jest wyłączona.