Domki Letniskowe i pokoje Gościnne Zuza

Ustronie Morskie
ul. Słoneczna 16
78-111 Ustronie Morskie

Oferujemy pokoje i domki letniskowe w Ustroniu Morskim!

Do dyspozycji gości oddajemy 2 drewniane domki  W każdym: 2 kwatery z TV, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka), łazienka, taras. Do dyspozycji Gości stół piknikowy, grill, miejsce parkingowe.

Do dyspozycji gości aneks kuchenny w pełni wyposażony: lodówka, kuchenka, komplet garnków i talerzy. Dodatkowo na każdym piętrze lodówka. Do dyspozycji Gości miejsce parkingowe, huśtawka, stoły i krzesła na podwórku.
Oferujemy także pokoje gościnne 2, 3, 4 – osobowe wyposażone w: TV, czajnik bezprzewodowy, naczynia, parawany i koce. Łazienka wspólna na 2 pokoje. Część pokoi z balkonami.

Pokoje gościnne do dyspozycji Państwa przez cały rok.

 

Ustronie Morskie jest to wieś letniskowa nad Morzem Bałtyckim. W Ustroniu warto wybrać się na zwiedzanie okolicznych miejscowości, oddalonych od siebie o kilka kilometrów. Najlepsze do tego celu z pewnością będą rowery, albowiem zarówno plaża, jak i leśne ścieżki zapewniają doskonały dojazd do kolejnych zakątków Pomorza.

Możemy również wybrać się na naukę gry w golfa oraz turnieje sportowe na swoich polach ćwiczebnych. Można tutaj zarówno rozpocząć naukę gry w golfa, jak również zaawansowani gracze mogą rozgrywać między sobą turnieje.  Jeśli jednak chcesz przeżyć moc adrenaliny, to zapraszamy na skoki spadochronowe nad samym morzem, zaledwie 200 metrów od plaży.

domki Ustronie Morskie, Ustronie Morskie domki, Ustronie Morskie apartamenty, noclegi Ustronie Morskie

Możliwość komentowania jest wyłączona.