Domki Letniskowe i pokoje Gościnne Zuza

Ustronie Morskie
ul. Słoneczna 16
78-111 Ustronie Morskie

Oferujemy pokoje i domki letniskowe w Ustroniu Morskim!

Do dyspozycji gości oddajemy 2 drewniane domki  W każdym: 2 kwatery z TV, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka), łazienka, taras. Do dyspozycji Gości stół piknikowy, grill, miejsce parkingowe.

Do dyspozycji gości aneks kuchenny w pełni wyposażony: lodówka, kuchenka, komplet garnków i talerzy. Dodatkowo na każdym piętrze lodówka. Do dyspozycji Gości miejsce parkingowe, huśtawka, stoły i krzesła na podwórku.
Oferujemy także pokoje gościnne 2, 3, 4 – osobowe wyposażone w: TV, czajnik bezprzewodowy, naczynia, parawany i koce. Łazienka wspólna na 2 pokoje. Część pokoi z balkonami.

Pokoje gościnne do dyspozycji Państwa przez cały rok.

 

Ustronie Morskie jest to wieś letniskowa nad Morzem Bałtyckim. W Ustroniu warto wybrać się na zwiedzanie okolicznych miejscowości, oddalonych od siebie o kilka kilometrów. Najlepsze do tego celu z pewnością będą rowery, albowiem zarówno plaża, jak i leśne ścieżki zapewniają doskonały dojazd do kolejnych zakątków Pomorza.

Możemy również wybrać się na naukę gry w golfa oraz turnieje sportowe na swoich polach ćwiczebnych. Można tutaj zarówno rozpocząć naukę gry w golfa, jak również zaawansowani gracze mogą rozgrywać między sobą turnieje.  Jeśli jednak chcesz przeżyć moc adrenaliny, to zapraszamy na skoki spadochronowe nad samym morzem, zaledwie 200 metrów od plaży.