Niezwykłe miejsce w Kazimierzu Dolnym

Wzorując się na obiektach noclegowych typu „boutique” w Kazimierz Dolny noclegi przygotowano siedem niezwykłych pokoi. Każdy w innym klimacie, każdy w innym wystroju i nastroju.
Dom „NADRZECZNA 1” położony jest w centrum Kazimierza Dolnego. Poza pokojami posiada duży ogród z miejscem na odpoczynek na leżaku z jednoczesnym widokiem na popularną Górę Trzech Krzyży, zabytkowy kościół Św. Anny czy XVII wieczny Klasztor Reformatów…
Każdy z jedno, dwu lub trzy osobowych pokoi posiada aneks kuchenny lub dostęp do w pełni wyposażonej kuchni połączonej z jadalnią.
Liczba siedem to liczba uważana za mistyczną, wyróżniającą się bogatą symboliką. W mitologiach i religiach świata jest symbolem całości i dopełnienia, symbolizuje związek czasu i przestrzeni. Może w tej definicji kryje się odpowiedź dlaczego mamy siedem pokoi? I czy jest ich aż siedem czy tylko siedem?
Dla gości, którzy chcieliby w kwaterach Kazimierza Dolnego leżakując skorzystać z promieni słonecznych czy zorganizować grilla w dobrym towarzystwie oddaliśmy do dyspozycji kameralny, oddzielony od spojrzeń przechodniów ogród. Ogród doskonale sprawdza się również jako miejsce do rozstawienia sztalug czy odpoczynku po spacerach… w niedługiej przyszłości ogród przejdzie kompleksową modernizację, stając się miejscem idealnego wypoczynku. Ogólnodostępny plac zabaw zlokalizowany 3 metry! od ogrodu to idealne miejsce dla szaleństw państwa pociech.

Możliwość komentowania jest wyłączona.