Pensjonat Monte Christo

Kołobrzeg
ul. Szafirowa 11
78-100 Kołobrzeg

Pokoje i kwatery w willi Monte Christo

Urządzone z gustem, dobrze wyposażone, tanie pokoje oraz tanie apartamenty czekają! W naszej ofercie znajdują się pokoje 2 i 3 osobowe.
Willa Monte Christo działa przez okrągły rok. Serdecznie zapraszamy niezależnie od pory roku.
Willa Monte Christo oferuje:
  • Wygodne, dwu lub trzy osobowe, pokoje z łazienkami, większość z tarasem. 
  • Mini zestaw kuchenny w każdym pokoju (czajnik, lodówka, express do kawy, naczynia, sztućce).
  • Bezpłatny internet przewodowy 6 Mb w każdym pokoju, prosimy zabrać ze sobą przewód przyłączeniowy.
  • Kanały TVP i TV Sat w każdym pokoju.
  • Możliwość zorganizowania grilla w ogrodzie lub na tarasie.
  • Możliwość przyrządzania śniadań i kolacji w pokojach.
  • I co najważniejsze – ciepłą i przytulną atmosferę.
Doba hotelowa trwa od godz. 16.00 do godz. 10.00 dnia następnego lub uzgadniana jest docelowo. Klucze do pokoju otrzymujemy w dniu przyjazdu, po rozliczeniu się. Wymagany jest dowód osobisty lub paszport.
Nieopodal  znajdą Państwo stołówki, restauracje, puby, sklepy, plac zabaw dla Waszych pociech, boisko oraz wypożyczalnię rowerów i gokartów.

Kołobrzeg to największe i jedne z najlepszych uzdrowisk na polskim Wybrzeżu, leżące przy ujściu rzeki Parsęty do Bałtyku. Ponadto jest to morski port handlowy, rybacki, pasażerski i wojenny. Miasto w północno-zachodniej Polsce, w północnej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie kołobrzeskim. Niebywałą atrakcją są też rejsy wycieczkowe. Dodatkową atrakcją dla turystów są świeże ryby prosto z morza. Przystań rybacka znajduje się przy ulicy Bałtyckiej.

Kołobrzeg może poszczycić się jedną z najpiękniejszych plaż i jednym z najczystszych kąpielisk nad Polskim Bałtykiem. Można tu skorzystać z wszelkiego rodzaju sprzętu wodnego lub przejść się po kołobrzeskim molo o długości ponad 200 m.