Pokazy Astronomiczne

Zapraszamy na otwarte pokazy astronomiczne do Centrum  Informacyjnego Parku Gwiezdnego Nieba „Bieszczady” w Stuposianach (budynek Schroniska PTSM, adres: Stuposiany 9).  Już 19 czerwca 2014 r. w godzinach 21:00 – 23:00 odbedą się pokazyprowadzone są przez astronoma i z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu do obserwacji nocnego nieba. Podczas imprezy będą mieli Państwo okazję obserwować najciekawsze widoczne tego dnia obiekty i zjawiska na niebie. Wołkowyja noclegi zaprasza.

W przypadku braku odpowiednich warunków atmosferycznych  (zachmurzone niebo) przygotowaliśmy dla Państwa szereg prezentacji i pokazów w sali Centrum Informacyjnego Parku Gwiezdnego Nieba „Bieszczady” (budynek schroniska).

Udział w pokazach jest bezpłatny. Ze względu na wieczorową porę pokazów oraz ich plenerowy charakter należy pamiętać o zabraniu ciepłej odzieży. Przydatne będą także latarki z czerwonym światłem.

ZASADY UDZIAŁU: Z powodu ograniczonej liczby  osób jakie mogą brać udział w pokazach (max 30 osób) wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w pokazach. Zgłoszeń dokonywać należy drogą e-mailową na adres: astro@lutowiska.pl , podając  w e-mailu datę pokazów oraz imię i nazwisko uczestnika. Z racji małej ilości dostępnych miejsc oferta przeznaczona jest dla osób indywidualnych, nie grup zorganizowanych.


Możliwość komentowania jest wyłączona.