Pokoje Gościnne Katarzyna i Dariusz Kamińscy

Gliczarów Górny 112D
34-425 Biały Dunajec

Oferujemy Państwu pokoje gościnne z łazienkami w przepięknej podhalańskiej miejscowości jaką jest Gliczarów Górny położony 11 km od Zakopanego i zaledwie 3 km od basenów geotermalnych w Bukowinie Tatrzańskiej i Szaflarach.
W odległości ok. 500m od domu są 2 wyciągi narciarskie, instruktorzy,wypożyczalnie sprzętu narciarskiego (na Stołowym).

Inne wyciągi w w okolicy to:
•wyciąg narciarski”U Steni”(dojazd ok.1500m)
•wyciąg narciarski”Sami Swoi”z Gliczarowa Górnego do Gliczarowa Dolnego (dojazd ok.1500m)
•Wyciąg „Rusiński” (dojazd ok.3km)
•kompleks wyciągów narciarskich w Bukowinie Tatrzańskiej – Wierch Olczański (dojazd ok.4km)
•wyciągi w Białce Tatrzańskiej (dojazd ok.7km)
•wyciąg w Małym Cichym(dojazd ok.8km)

Tu również instruktorzy,wypożyczalnie sprzętu narciarskiego.
W odległości ok. 50 m od domu jest przystanek BUS kursujący na trasie Stołowe -Gliczarów Górny-Zakopane, przez Bukowinę Tatrzańską Klin.

BUS ma przystanek w pobliżu wyciągów na Stołowym, w pobliżu wyciągu u Steni (obok parkingów przy wyciągu), obok kompleksu narciarskiego na Bukowinie – Wierch Olczański. Przystanek na Bukowinie Klin jest w odległości ok. 200 m od kompleksu basenów geotermalnych.
Można stąd robić wypady w góry -z przystanku na Bukowinie Klin odjeżdżają Busy w kierunku Morskiego Oka.
Dla niezmotoryzowanym podajemy informację, że z Krakowa do Bukowiny Klin kursują autobusy, a stąd już tylko wsiąść w busik do Gliczarowa.

Biały Dunajec to miejscowość w województwie małopolskim, pomiędzy Bańską Niżną i Poroninem. Przez Biały Dunajec przepływa górska rzeka o tej samej nazwie. Położenie Białego Dunajca i wiosek w gminie sprawia, że roztaczają się stąd wspaniałe widoki na Tatry. Bliskość wyciągów narciarskich i basenów termalnych sprawiają, że jest to doskonała baza wypadowa, a miejscowość jest atrakcyjna dla turystów przez cały rok.

Atrakcji turystycznych i nie tylko jest w Białym Dunajcu naprawdę sporo. Miłośnicy wędkarstwa mogą się wybrać nad rzekę Biały Dunajec, a osoby, które uwielbiają jazdę na nartach czy snowboardzie – na wyciągi i stoki narciarskie, których w Białym Dunajcu i pobliżu nie brakuje.