Pożegnanie Lata z „Gazetą Olsztyńską”

Już 30 sierpnia na terenie parku rekreacyjnego na os. Generałów razem z wykonawcami Przeglądu Muzycznego wspólnie pożegnamy lato. Nie będzie to jednak jedyna atrakcja. Co jeszcze nas czeka? Mazury noclegi zapraszają.

Pożegnanie Lata odbędzie się w sobotę 30 sierpnia w godz. 11-14 na dwuhektarowym terenie rekreacyjnym pomiędzy ulicami Sosnkowskiego i Andersa na os. Generałów (dojazd autobusami nr 15, 17, 24 i 26). Będzie moc atrakcji. Na festynie specjalnie dla was pojawi się Antek MC, czyli 6-letni raper Antek Sulżycki. — Antek otworzy imprezę i zagra nowy numer, którego nikt jeszcze nie słyszał. Jego tytuł to „Znów jest lato”. Słuchając go, będziemy mogli przypomnieć sobie wszystkie piękne, wakacyjne momenty — zdradza Przemek „Świder” Kuśmider, menadżer Antka.

Kolejne atrakcje? Wielki finał Przeglądu Muzycznego „Gazety Olsztyńskiej”, animacje BWA, zjeżdżalnie i trampoliny dla dzieci, malowanie twarzy i malowanie na papierze gazetowym, a w tle cały czas występy gwiazd. — To będzie nie tylko dobra zabawa, ale też okazja do odkrycia muzycznej perełki — uważa Katarzyna Staszko, wokalistka The Lollipops oraz przewodnicząca jury tegorocznego przeglądu.


Możliwość komentowania jest wyłączona.