Schronisko Młodzieżowe MURAŃ

Zakopane
ul. Droga do Walczaków 46
34-500 Zakopane

Informacje Ogólne

Ładny, nowy, murowany dom położony na dużej działce przy bocznej spokojnej uliczce. Idealne miejsce wypadowe w góry. Początek szlaków turystycznych na Giewont, do Doliny Strążyskiej, doliny Za Bramką i na Czerwone Wierchy. Niedaleko (500m) do Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach, około 20 min. pieszo do Centrum – 2 km.

W sąsiedztwie domu ogród z miejscem na ognisko i grillem. Obok domu ogrodzone boisko i plac do zabaw i gier dla grup zorganizowanych. Miejsce do parkowania samochodów.

Pokoje
Schronisko dysponuje pokojami 2, 3, 4, 5, 8 i 9 osobowymi – w sumie ponad 60. miejsc noclegowych. Pokoje ładne, zadbane, część posiada balkony, łazienki i TV, wszędzie wykładziny, szafy, szafki. Standard pokoi średni. Pokoje wykończone w drewnie (boazerie) i regipsach. Duży taras z ładną panoramą Tatr.
Sanitariaty
Część pokoi z łazienkami. Pokoje które nie mają łazienek – węzeł sanitarny na każde 3 pokoje (na każdym piętrze łazienka i ubikacja), dodatkowo duża myjnia: 3 prysznice i 7 umywalek.
Zaplecze Kuchenne
Schronisko oferuje wyżywienie całodzienne (3 posiłki), częściowe (dowolne konfiguracje posiłków) lub we własnym zakresie – do dyspozycji gości kuchnia z pełnym wyposażeniem.
W schronisku znajdują się 2 stołówki: duża dla grup zorganizowanych (posiłki zbiorowe) i mała, bardzo przytulna – dla gości indywidualnych. W stołówce znajduje się również stylowy kominek.
Odwiedzając nasze schronisko macie Państwo możliwość poznać młodego i utalentowanego skoczka narciarskiego Klemensa „Klimka” Murańkę, a jego mama, gaździna schroniska zdobyła tytuł „Supermamy 2007” (w plebiscycie miesięcznika „Dobre Rady”).
Oferta Przewozowa
Schronisko dysponuje własnym transportem, jest więc możliwość organizowania dowolnych wycieczek krajowych, jak również na Słowację (ceny dla Gości są bardzo atrakcyjne).
Wszelkie pytanie dotyczące dostępności wolnych pokoi można zawsze uzyskać dzwoniąc na telefon stacjonarny.
Rezerwacje tylko telefonicznie! Zapraszamy do dzwonienia!!!

Zakopane samo w sobie jest atrakcją ze słynnym w całej Polsce deptakiem zwanym Krupówkami, tradycyjną zabudową, wszechobecnym folklorem, tak typowym dla tej miejscowości i niezwykle pociągającym dla przybyszów z innych regionów Polski i nie tylko.

Piękne dolinki tatrzańskie, malownicze, górskie jeziora i ośnieżone szczyty to część atrakcji które każdy turysta przybywający do Zakopanego ma na wyciągnięcie ręki.

Wyjątkowo dobre położenie sprawia, że Zakopane to wspaniały i najlepszy punkt wypadowy w Tatry, świetne miejsce wypoczynku zarówno zimą, jak i w lecie.