Szczyrk

Warto uda się do Szczyrku o każdej porze roku, wtedy można zobaczyć jak miasto zmienia się. Skorzystaj i przyjdź tu noclegi w Szczyrku na pewno ci się spodobają. Na górnej polanie zlokalizowany jest tor grawitacyjny Tatrabob, a także punkt gastronomiczny. W pobliżu Szczyrku znajduje się Wisła – rodzinne miasto Adama Małysza oraz skocznia narciarska nadana jego imieniem. Bogata baza noclegowa, gastronomiczna i towarzysząca gwarantują udany, niezapomniany pobyt. Szczyrk noclegi blisko wyciągu znajdziesz.

Deptak jest idealnym miejscem dla spacerów oraz joggingu, nordic walking oraz do turystyki rowerowej. Tu znajdziesz tanie noclegi w Szczyrku. W Szczyrku aktywnie spędzisz swój wolny czas. Piękne i urokliwe miasto o charakterze turystyczno-wypoczynkowym, w województwie śląskim, w powiecie bielskim. Narciarstwo, turystyka piesza i rowerowa, sporty ekstremalne oraz nordic walking to jedne z wielu propozycji dla miłośników tego typu form odpoczynku. W zimie można tu uprawiać narciarstwo biegowe nawet przy niewielkiej ilości śniegu, co na trasach naturalnych jest ryzykowne.

Deptak jest idealnym miejscem dla spacerów oraz joggingu, nordic walking oraz do turystyki rowerowej. Tu znajdziesz tanie noclegi w Szczyrku. Aktywny sposób spędzania wolnego czasu zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym w formie narciarstwa biegowego bądź kolarstwa crossowego – takie możliwości daje trasa zlokalizowana w Górnym Szczyrku. Narciarstwo, turystyka piesza i rowerowa, sporty ekstremalne oraz nordic walking to jedne z wielu propozycji dla miłośników tego typu form odpoczynku.