ZAPOROWY TRIATHLON

Dość chłodna woda Jeziora Myczkowskiego, pełna podjazdów, zjazdów, zakrętów i serpentyn, przebiegająca przez Zaporę Solińską trasa kolarska, wymagający bieg górski, strefa zmian na Zaporze Myczkowskiej oraz meta w niezwykłej bieszczadzkiej scenerii Zagrody Magija – wszystko to sprawia, że nasz triathlon jest jedyny w swoim rodzaju. Najfajniejszy! Przyjedź w Bieszczady, a nie pożałujesz wrażeń! Solina noclegi zaprasza.

MUSISZ Z NAMI BYĆ 20 WRZEŚNIA 2014!

W ramach Zaporowego Maratonu organizowane są zawody triathlonowe o charakterze górskim na następujących dystansach:

  • 1/2 IM (1,9 km swim, 90 km bike, 21 km run),
  • 1/4 IM (0,95 km swim, 45 km bike, 10,5 km run),
  • 1/8 IM (475 m swim, 22,5 km bike, 5,2 km run).

Poszczególne dyscypliny rozgrywane będą na pętlach (475 m swim, 22,5 km bike, 5,2 km run). Start w sobotę, 20 września o godz. 9.00.

PŁYWANIE

Czy kiedykolwiek pływałeś wpław kilka metrów od zapory? A Czy równocześnie otaczałeś się przepiękną scenerią górskich krajobrazów? Start w Zaporowym Triathlonie sprawi, że wreszcie będziesz mógł twierdząco odpowiedzieć na te pytania!
Pływać będziemy w „ciepłej o każdej porze roku” wodzie Jeziora Myczkowskiego, tuż obok Zapory. W zależności od poziomu wody (czynnik niezależny od Organizatora) start odbędzie się z wody lub brzegu. Informacja o formule startu zostanie podana na odprawie w dniu 19 września 2014 r. Spodziewana temperatura wody ok. 10-16°C. Głębokość jeziora do 15m. Zalecany start w piankach.
Gwarantujemy, że sceneria otaczających akwen gór (Grodzisko, Berdo, Koziniec) sprawi, że ten etap na długo pozostanie w pamięci…


Możliwość komentowania jest wyłączona.